Menu Content/Inhalt
Start arrow Zawody sportowe
Zawody sportowe PDF Drukuj Email
Wpisał: Rafał Pałka   
23.03.2007.
 

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum Publicznego nr 1 w Grodkowie
w roku szk.  2009/2010


 
1. V-ce mistrzostwo w Finałach Wojewódzkich Zawodów w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych - awans do finału ogólnopolskiego (finał odbędzie się w czerwcu w Siedlcach koło Warszawy)

2. V-ce mistrzostwo województwa w rozgrywkach klubowych Wojewódzkiej Ligi Młodziczek (jako zawodniczki Olimpu; uczennice I i II klasy) - awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski (etap ogólnopolski) (30.IV – 2.V. 2010 w Buku koło Poznania)

3. Mistrzostwo województwa w rozgrywkach klubowych Wojewódzkiej Ligi Juniorek Młodszych (jako zawodniczki Olimpu; uczennice III klasy) - awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski (etap ogólnopolski) (IV miejsce w ćwierćfinale)

4. II miejsce w Półfinale Wojewódzkich Zawodów w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych

 


Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum Publicznego nr 1 w Grodkowie

w roku szk.  2007/2008


 

 

Data

 

Zawody, konkursy

 

Zajęte  miejsce

 

Nazwisko i imię, drużyna

 

Nauczyciel odpowiedzialny

 

2007/2008

Wojewódzka Liga Młodziczek – I runda

IV

drużyna dziewcząt

 

S. Łoza

 

2007/2008

Wojewódzka Liga Młodzików

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

14.12.2007r.

VI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Grodkowa  i Dyrektora Gimnazjum Publicznego  nr 1 w Grodkowie

I

drużyna chłopców

P. Mleczko

17.12.2007r.

VI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Grodkowa  i Dyrektora Gimnazjum Publicznego  nr 1 w Grodkowie

III

drużyna dziewcząt

 

S. Łoza

A. Boczarski

 24.11.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

– Gimnazjada

– etap gminny

Grodków

II

drużyna dziewcząt

 

A. Boczarski

 

05.01.2008r.

Wojewódzkie Zawody w Koszykówkę Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

– Gimnazjada

– etap gminny

II

drużyna dziewcząt

 

 

S. Łoza

26.02.2008r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

– Gimnazjada

– etap gminny

I

drużyna dziewcząt

S. Łoza

26.02.2008r.

Wojewódzkie Zawody w  Piłkę Ręczną Chłopców Szkół Gimnazjalnych

– Gimnazjada

– etap gminny

I

 

drużyna chłopców

P. Mleczko

 

24.11.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Chłopców Szkół Gimnazjalnych

– Gimnazjada

– etap gminny

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

A. Boczarski

05.01.2008r.

Wojewódzkie Zawody w Koszykówkę Chłopców Szkół Gimnazjalnych

– Gimnazjada

– etap gminny

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

23.01 .2008r.

Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Luks Sukces Komprachcice

II

drużyna dziewcząt

 

S. Łoza

A. Boczarski

23.01 .2008r

Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Luks Sukces Komprachcice

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

 



OSIĄGNIĘCIA  W  ZAWODACH  SPORTOWYCH

w roku szkolnym 2006/2007


 

Data

Zawody, konkursy

Zajęte miejsce

Nazwisko i imię, drużyna

Nauczyciel odpowiedzialny

2006/2007

Wojewódzka Liga Młodziczek

IV

drużyna dziewcząt

Bąk Sonia, Karbowicz Agata, Śubiś Ada, Letka Karolina, Rusin Aleksandra, Obarska Klaudia, Seemann Magda, Karolina Citków, Bartkiewicz Monika,

S. Łoza

2006/2007

Wojewódzka Liga Młodzików

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

27-29.04.

2007r.

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Ręcznej - Łódź

IV

drużyna chłopców

P. Mleczko

14.12.2006r.

V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Grodkowa i Dyrektora GP nr 1 w Grodkowie

I

drużyna chłopców

P. Mleczko

15.12.2006r.

V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Grodkowa i Dyrektora GP nr 1 w Grodkowie

IV

drużyna dziewcząt:

Jaworska Paulina, Gądek Jolanta, Śpiewla Beata, Grzegorzek Agata, Grzegorzek Marta, Pająk Agnieszka, Kastelik Sonia, Rusin Aleksandra, Seemann Magda, Karbowicz Agata

A. Boczarski

25.11.2006r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych - Gimnazjada – etap gminny

Grodków

I

drużyna dziewcząt

Bieńkowska Małgorzata, Bieńkowska Agnieszka, Grzegorzek Marta, Jaworska Paulina, Pająk Agnieszka, Stobierska Paulina, Szyndrowska Justyna, Dziekan Paulina, Zaleska Weronika,

S. Łoza

02.12.2006r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych - Gimnazjada – etap powiatowy

Grodków

I

drużyna dziewcząt

Bieńkowska Małgorzata, Bieńkowska Agnieszka, Grzegorzek Marta, Jaworska Paulina, Pająk Agnieszka, Stobierska Paulina, Szyndrowska Justyna, Dziekan Paulina, Zaleska Weronika,

S. Łoza

08.12.2006r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych - Gimnazjada – etap półfinałowy

Stobrawa

II

drużyna dziewcząt

Bieńkowska Małgorzata, Bieńkowska Agnieszka, Grzegorzek Marta, Jaworska Paulina, Pająk Agnieszka, Stobierska Paulina, Szyndrowska Justyna, Dziekan Paulina, Zaleska Weronika,

S. Łoza

21.12.2006r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – finał

Ujazd

VIII

drużyna dziewcząt

Bieńkowska Małgorzata, Bieńkowska Agnieszka, Grzegorzek Marta, Jaworska Paulina, Pająk Agnieszka, Stobierska Paulina, Szyndrowska Justyna, Dziekan Paulina, Zaleska Weronika

S. Łoza

13.01.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Koszykówkę Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

I

drużyna dziewcząt

 

A. Boczarski

20.01.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Koszykówkę Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap powiatowy

III

drużyna dziewcząt

Jaworska Paulina, Gądek Jolanta, Śpiewla Beata, Grzegorzek Agata, Grzegorzek Marta, Pająk Agnieszka, Kastelik Sonia, Szyndrowska Justyna, Bieniek Karolina, Grucela Katarzyna

A. Boczarski

21.02.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

I

drużyna dziewcząt

A. Boczarski

24.02.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap powiatowy

I

drużyna dziewcząt

A. Boczarski

01.03.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap półfinałowy

I

drużyna dziewcząt

A. Boczarski

17.03.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – finał

III

drużyna dziewcząt

Jaworska Paulina, Gądek Jolanta, Śpiewla Beata, Grzegorzek Agata, Grzegorzek Marta, Pająk Agnieszka, Kastelik Sonia, Rusin Aleksandra, Seemann Magda, Karbowicz Agata, Obarska Klaudia

A. Boczarski

21.02.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Chłopców Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

I

drużyna chłopców

P. Mleczko

24.02.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Ręczną Chłopców Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap powiatowy

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

03.03.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Halową Piłkę Nożną Chłopców Szkół Gimnazjalnych - Gimnazjada – etap gminny

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

11.05.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Nożną Chłopców Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

11.05.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

I

drużyna dziewcząt

S. Łoza

13.01.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Koszykówkę Chłopców Szkół Gimnazjalnych– Gimnazjada – etap gminny

I

drużyna chłopców

P. Mleczko

27.01.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Koszykówkę Chłopców Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap powiatowy

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

03.03.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Siatkówkę Chłopców Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

II

drużyna chłopców

P. Mleczko

03.03.2007r.

Wojewódzkie Zawody w Siatkówkę Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada – etap gminny

III

drużyna dziewcząt

A. Boczarski

Maj 2007r.

Mistrzostwa Szkoły

w Piłce Ręcznej Dziewcząt

I

II

III

Kl. III f

I c

I d

A. Boczarski

Maj 2007r.

Mistrzostwa Szkoły

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

I

II

III

IV

Kl. III e

I d

III f

I a

S. Łoza

Maj / czerwiec 2007r.

Mistrzostwa Szkoły

w Piłce Ręcznej Chłopców

I

II

III

 

P. Mleczko

Maj 2007r.

Mistrzostwa Szkoły

w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

I

II

III

Kl. III f

II e

I e

A. Boczarski

28.09.2006r.

WOJEWÓDZKIE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ETAP POWIATOWY - MEMORIAŁ ANNY LITYŃSKIEJ (BRZEG)

IV - awans do finału wojewódz.

I - awans do finału wojewódz.

II -awans do finału wojewódz.

III -awans do finału wojewódz.

III -awans do finału wojewódz.

Sonia Kastelik

 

Patryk Baranowski

 

Marcin Witos

 

Tomasz Biernat

 

Michał Porzeżyński

S. Łoza

 

 

P. Mleczko

 

11.10.2006r.

WOJEWÓDZKIE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – FINAŁ - LASOCICE

Udział

Sonia Kastelik

Patryk Baranowski

Marcin Witos

Tomasz Biernat

Michał Porzeżyński

S. Łoza

 

7–8.06.2007r.

1. TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA ZIĘBIC

VI miejsce

I miejsce i puchar w klasyfikacji FAIR PLAY

drużyna dziewcząt

Bąk Sonia, Karbowicz Agata, Śubiś Ada, Letka Karolina, Rusin Aleksandra, Obarska Klaudia, Seemann Magda, Bartkiewicz Monika, Szawarowska Magda, Paulina Bielecka

S. Łoza

A. Boczarski

15.06.2007r.

TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR PREZESA LUKS SUKCES KOMPRACHCICE

I miejsce

drużyna dziewcząt

Bąk Sonia, Karbowicz Agata, Śubiś Ada, Letka Karolina, Rusin Aleksandra, Obarska Klaudia, Seemann Magda, Karolina Citków, Paulina Bielecka, Jaworska Paulina, Gądek Jolanta, Śpiewla Beata, Grzegorzek Agata, Grzegorzek Marta, Pająk Agnieszka, Kastelik Sonia,

S. Łoza

A. Boczarski



 

 

 

Zmieniony ( 25.08.2010. )
 

Menu główne

Start
Szukaj

Gościmy