Menu Content/Inhalt
Start arrow Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email
Wpisał: Rafał Pałka   
19.12.2006.

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
w roku szkolnym 2008/2009

 
1. Samorząd Uczniowski - (Czwartek 14.25 – 15.20) - p. Iwona Godek

2. PCK - (Środa 14.25 – 15.00 /raz w miesiącu/) - p. Joanna Mazur

3. Wolontariat - (Środa 14.30 – 15.30 /co 2 tygodnie/) - p. Sławomir Sobstel

4. SKO - (Piątek 12.45 – 13.30 /raz w miesiącu/) - p. Dorota Michorczyk

5. LOP - (Czwartek 13.40 – 14.25 /co 2 tygodnie/) - p. Barbara Kabaj

6. Klub Promocji Zdrowia - (Poniedziałek 11.50 – 12.35) - p. Zofia Kijanka, p. Gabriela Kotas

7. Klub Europejski - (Poniedziałek 14.25 – 15.30) - p. Jacek Muziewicz

8. Klub Przedsiębiorczości - (Środa 14.25 – 15.10 /co 2 tygodnie/) - p. Dorota Muziewicz

9. UKS Jedynka - (Piątek 18.00 – 19.00 /wg potrzeb/) - p. Piotr Mleczko

10. Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze - (Poniedziałek 14.25 – 15.30) - p. Dorota Muziewicz, p. Jacek Muziewicz

11. Koło matematyczne kl. IId - (Wtorek 8.55 – 9.35) - p. Dorota Michorczyk

12. Koło matematyczne - (Czwartek - 14.35 – 15.20) - p. Zofia Kijanka

13. Koło matematyczne - (Środa 13.40 – 14.25 /co 2 tygodnie/) - p. Joanna Mazur

14. Koło „Młodzi dziennikarze” - polonistyczne - (Czwartek 14.35 – 15.20 /co 2 tygodnie/) - p. Jolanta Potoczna

15. Koło historyczne - (Poniedziałek 14.30 – 15.20 /co 2 tygodnie/) - p. Iwona Piela-Skomska

16. Koło historyczne - (Środa 14.35 – 15.25) - p. Jacek Muziewicz

17. Koło biologiczne - (Poniedziałek 14.25 – 15.10 /co 2 tygodnie/) - p. Barbara Kabaj

18. Koło ekologiczne - (Czwartek 13.40 – 14.25 /co 2 tygodnie/) - p. Barbara Kabaj

19. Kółko komputerowo-kronikarskie El-Fik - (Poniedziałek 13.40 – 14.25) - p. Elżbieta Sarabon-Pałka

20. Koło informatyczne - (Poniedziałek - 14.35 – 15.20) - p. Rafał Pałka

21. Koło geograficzne - (Środa 14.30 – 15.15 /co 2 tygodnie/) - p. Mirosława Lońska

22. Kółko taneczne - (Środa 14.30 – 15.15) - p. Teresa Basiura

23. Kółko teatralne - (Środa 14.35 – 15.20 /co 2 tygodnie/) - p. Wanda Siemińska

24. Koło plastyczne - (Czwartek 14.30 – 15.15 /co 2 tygodnie/) - p. Iwona Godek

25. Chór szkolny - (Czwartek 14.35 – 15.20) - p. Justyna Rademacher

26. Koło Przyjaciół Biblioteki - (Wtorek 15.10 – 15.55 /co 2 tygodnie/) - p. Barbara Łaska

27. Koło Prawnik - (Wtorek 14.25 – 15.30 /co 2 tygodnie/) - p. Iwona Piela-Skomska

28. Zajęcia rekreacyjno-sportowe - (Poniedziałek 15.00 – 16.30) - p. Adam Boczarski

29. Zajęcia rekreacyjno-sportowe - (Wtorek 14.30 – 15.15) - p. Sławomir Łoza

30. Zajęcia rekreacyjno-sportowe - (Środa 16.00 – 17.30) - p. Piotr Mleczko

31. Zajęcia rekreacyjno-sportowe w ramach 4 godz. w-f kl. II - (Środa 17.30 – 18.15) - p. Piotr Mleczko

32. Zajęcia rekreacyjno-sportowe w ramach 4 godz. w-f kl. II - (Wtorek 15.15 – 16.00, Czwartek 14.30 – 16.00) - p. Sławomir Łoza

33. Koło polonistyczne /przygotowujące do egzaminów/ kl. IIIa, IIIc - (Czwartek 14.35 – 15.20 /co 2 tygodnie/) - p. Jolanta Potoczna

34. Koło polonistyczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Wtorek 14.35 – 15.20) - p. Wanda Siemińska

35. Koło chemiczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Poniedziałek 8.00 – 8.45) - p. Gabriela Kotas

36. Koło matematyczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Środa 13.40 – 14.25 /co 2 tygodnie/) - p. Joanna Mazur

37. Koło matematyczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Czwartek 13.40 – 14.25) - p. Zofia Kijanka

38. Koło matematyczne /przygotowujące do egzaminów/ kl. IIId, IIIe - (Poniedziałek 8.00 – 8.45) - p. Dorota Michorczyk

39. Koło historyczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Wtorek 14.30 – 15.20 /co 2 tygodnie/) - p. Iwona Piela-Skomska

40. Koło historyczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Poniedziałek 14.25 – 15.30) - p. Jacek Muziewicz

41. Koło fizyczne /przygotowujące do egzaminów/ - (czwartek 14.30 – 15.15 /co 2 tygodnie/) - p. Iwona Godek

42. Koło biologiczne /przygotowujące do egzaminów/ - (Poniedziałek 14.25 – 15.10 /co 2 tygodnie/) - p. Barbara Kabaj

43. Koło geograficzne /przygotowujące do egzaminów/ - (Środa 14.30 – 15.15 /co 2 tygodnie/) - p. Mirosława Lońska

44. Koło języka angielskiego /przygotowujące do egzaminów/ - (Czwartek 14.30 – 15.15) - p. Grzegorz Chodyniecki

45. Koło języka angielskiego /przygotowujące do egzaminów/ - (Czwartek 14.30 – 15.15) - p. Anna Szefer



Zmieniony ( 23.02.2009. )
 

Menu główne

Start
Szukaj

Gościmy