Menu Content/Inhalt
Start arrow Konkursy szkolne
Konkursy szkolne PDF Drukuj Email
Wpisał: Rafał Pałka   
08.10.2007.

 OSIĄGNIĘCIA W SZKOLNYCH KONKURSACH

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007


Data

Konkurs

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko

ucznia

Nauczyciel odpowiedzialny

21.03.

2007

IV Szkolny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

I

II

 

III

IV

V

Marlena Jania

Marta Niewiara

Sabina Urban

Alicja Omiecińska

Bartosz Kołeczek

Dagmara Kilian

p. B. Kabaj

27.03.

2007

IX Szkolny Konkurs Ortograficzny

I

 

II

III

Gabriela Czarnecka

Anna Dziuk

Katarzyna Bułka

Paweł Woroniecki

Paulina Niedopytalska

Agnieszka Tarczyńska

p. A. Zawada

p. W. Siemińska

p. D. Muziewicz

12.04.

2007

Szkolny Konkurs „Aby Język Giętki...”

I

 

 

 

II

 

 

 

III

III d:

Małgorzata Bubel

Sabina Urban

Marta Bubel

III b:

Sonia Kastelik

Malwina Rodzik

Marta Grzegorzek

III e:

Paulina Niedopytalska

Klaudia Krawiec

Agnieszka Tarczyńska

p. W. Siemińska

p. A. Zawada

p. J. Potoczna

p. D. Muziewicz

25.05.

2007

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

I

II

III

IV

Kl. III e

Kl. I d

Kl. III f

Kl. I a

p. S. Łoza

25.05.

2007

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

I

II

III

Kl. III f

Kl. II e

Kl. I e

p. A. Boczarski

25.05.

2007

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt

I

II

III

Kl. III f

Kl. I c

Kl. I d

p. A. Boczarski

25.05.

2007

IX Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Szkoły

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

VIII

X

Paulina Jaworska

Paweł Listwan

Tomasz Biernat

Agnieszka Pająk

Klaudia Obarska

Małgorzata Bieńkowska

Marek Błoch

Marta Grzegorzek

Kacper Rzepecki

Sonia Kastelik

p. S. Łoza

p. A. Boczarski

p. P. Mleczko

25.05.

2007

Szkolny Konkurs pt. „Legenda o mojej miejscowości”

I

I

I

II

II

III

III

Mateusz Boczarski

Magdalena Porębska

Agnieszka Krems

Paulina Bielecka

Natalia Olszewska

Karina Wachowiak

Katarzyna Bazan

p. J. Potoczna

p. W. Siemińska

25.05.

2007

Szkolny Konkurs Wierszy i Piosenek o Mikołaju Koperniku

- kategoria wiersz

I

II

III

IV

V

Małgorzata Bubel

Aleksandra Badowska

Sonia Kastelik

Alicja Omiecińska

Paulina Kanaś

P. A. Zawada

p. J. Sobstel

- kategoria piosenka

I

II

Paweł Sokoła

Paulina Stopka

05.2007

Wybory Ambasadora Kultury w Gimnazjum

Kl. I

Kl. II

Kl. III

Aleksandra Badowska

Katarzyna Bułka

Agnieszka Krems

p. I. Piela-Skomska


Zmieniony ( 08.10.2007. )
 

Menu główne

Start
Szukaj

Gościmy