Menu Content/Inhalt
Start arrow Konkursy inne
Konkursy inne PDF Drukuj Email
Wpisał: Rafał Pałka   
08.10.2007.

OSIĄGNIĘCIA  W  INNYCH  KONKURSACH ORGANIZOWANYCH  W  GMINIE, WOJEWÓDZTWIE I  OGÓLNOPOLSKICH
w roku szk. 2009/2010


INNE  KONKURSY ORGANIZOWANE W  GMINIE, WOJEWÓDZTWIE  I  OGÓLNOPOLSKICH

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej – GIMNAZJALISTA 2010
- eliminacje rejonowe (Prudnik)
V miejsce - Paulina Srebniak

Olimpiada „Promocji Zdrowego Stylu Życia”
- etap rejonowy
II miejsce - Karolina Płotnicka

IX Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „Golden Owl”
Joanna Abramczyk – udział w etapie  regionalnym
Justyna Tokar - udział w etapie  regionalnym

XXXI Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD
- etap miejsko-gminny
II miejsce - GP1 drużyna w składzie: Dominik Kołodziejczyk, Krzysztof Różycki,
Kamil Gajewski

Rejonowy Konkurs „Matematyczny Czar  Par” dla klas drugich
- etap rejonowy
I miejsce - Patryk Pawlus, Patryk Chrabąszcz
II miejsce - Joanna Srebniak, Maciej Habina

Gminny Konkurs Regionalny „Z przeszłości i teraźniejszości miasta i gminy Grodków”
III miejsce - drużyna w składzie: Michał Arszyński, Angelika Słowik, Joanna Popecka
V miejsce - drużyna w składzie: Dominik Kołodziejczyk, Patryk Sobów, Maciej Habina

IX Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym”
- etap wojewódzki
udział  - Paulina Srebniak

X Konkurs Wiedzy o Historii Kresów Wschodnich
VIII miejsce - Dominik Kołodziejczyk

Gminny Konkurs Wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii
I miejsce - Katarzyna Masiowska

VIII edycja Programu „Moja szkoła w Unii Europejskiej – edycja Powrót do szkoły”
- etap wojewódzki
II miejsce –K. Masiowska, P. Pater, J. Popecka

 

 


OSIĄGNIĘCIA  W  INNYCH  KONKURSACH ORGANIZOWANYCH  W  GMINIE, WOJEWÓDZTWIE I  OGÓLNOPOLSKICH

w roku szk. 2007/2008


 

Data

Konkurs

Zajęte miejsce

Imię  i  nazwisko ucznia

Opiekun

29.10.

2007

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

- etap szkolny

I

II

III

IV

V

Marlena Jania

Katarzyna Bułka

Joanna Synówka

Anna Antoniewicz

Magdalena Bar

p. B. Kabaj

 

 

22.11.

2007

Rejonowa Olimpiada „Promocji Zdrowego Stylu Życia”

II

Marlena Jania

14.11.

2007

Cykl spławikowy zawodów wędkarskich rangi wojewódzkiej

Mistrz Okręgu Opolskiego – tytuł Wędkarz Roku 2007”

w kat. kadet

Michał Zając kl. Ib

 

09.11.

2007

VII Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego

„Golden Owl”

- etap szkolny

I

II

III

IV

V

Agata Szulc

Tomasz Olszewski

Marta Pielechata

Monika Galus

Paweł Woroniecki

p. A. Szefer

p. J. Sobstel

 

 


OSIĄGNIĘCIA W INNYCH KONKURSACH ORGANIZOWANYCH W GMINIE, WOJEWÓDZTWIE I OGÓLNOPOLSKICH

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007


 

Data

Konkurs

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

13.03.

2007

Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej

kat. harcerze starsi zespół

I

Zespół „VOCE”

GP1 Grodków

p. M. Kania

02.04.

2007

Olimpiada Promocji „Zdrowego Stylu Życia PCK”

- etap szkolny

I

I

II

III

IV

Małgorzata Bubel

Agnieszka Krems

Agata Szulc

Marta Pielechata

Sabina Urban

Paulina Niedopytalska

p. B. Kabaj

26.04.

2007

Rejonowa Olimpiada Promocji „Zdrowego Stylu Życia PCK”

I

Agnieszka Krems

p. B. Kabaj

31.05.

2007

Okręgowa Olimpiada Promocji „Zdrowego Stylu Życia PCK”

V

Agnieszka Krems

p. B. Kabaj 

p. J. Mazur

02.04.

2007

I Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

- etap szkolny

I

II

Karolina Letka

Katarzyna Bułka

p. J. Mazur

p. M. Pater

26.04.

2007

- etap rejonowy

I

wyróżnienie

Katarzyna Bułka

Marlena Kałwa

31.05.

2007

- etap wojewódzki

udział

Katarzyna Bułka

p. J. Mazur

I-III

2007

Ogólnopolski Konkurs ekonomiczny „Moje Finanse z klasy do kasy”

- finał regionalny

laureat

laureat

laureat

laureat

Kamil Berbard

Dawid Biss

Bartosz Kołeczek

Dawid Sibiński

p. J. Sobstel

09.05

2007

Konkurs „Matematyczny Czar Par” dla klas drugich

- etap szkolny

I

 

II

 

III

 

IV

Joanna Synówka

Paweł Krzysztofik

Paweł Woroniecki

Patryk Fronczak

Dagmara Ilukowicz

Michał Kowal

Joanna Płotnicka

Marta Pielechata

p. D. Michorczyk

p. J. Mazur

p. M. Pater

p. M. Pater

18.05.

2007

- etap gminny

I

 

III

 

IV

 

V

Joanna Synówka

Paweł Krzysztofik

Dagmara Ilukowicz

Michał Kowal

Joanna Płotnicka

Marta Pielechata

Paweł Woroniecki

Patryk Fronczak

p. D. Michorczyk

p. M. Pater

p. M. Pater

p. J. Mazur

11.05.

2007

VI Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

- etap wojewódzki

udział

w finale

Agnieszka Krems

p. I. Piela-Skomska

16.05.

2007

VII Konkurs Wiedzy o Historii Kresów Wschodnich

VIII

Joanna Synówka

p. I. Piela-Skomska

28.05.

2007

Gminny Konkurs Regionalny

„Z przeszłości i teraźniejszości miasta i gminy Grodków”

I

 

 

 

IV

drużyna w składzie:

Joanna Synówka

Agata Szulc

Marta Pielechata

drużyna w składzie:

Patryk Fronczak

Tomasz Olszewski

Paweł Woroniecki

p. I. Piela-Skomska

 

 

p. J. Muziewicz

19.06.

2007

VI edycja konkursu Program Ekozespołów w moim Przedszkolu i w Mojej Szkole

III

w kat. szkół gimnazjalnych

Ekozespół z GP1

p. B. Kabaj

30.06.

2007

Ogólnopolski Konkurs „Wszystkie śmieci nasze są –Baterie 2006”

wyróżnienie

w etapie wojewódzkim

 

Joanna Wiśniewska

Paulina Pietrzyk

p. B. Kabaj

 

pażdziernik 2006 - Wojewódzki Konkurs "Najlepiej Pracujące SK LOP"  - III miejsce - szkolne koło LOP - p. B. Kabaj

 


 

Zmieniony ( 25.08.2010. )
 

Menu główne

Start
Szukaj

Gościmy